Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

rodzinna impreza plenerowa

29 sierpnia 2020 @ 11:00 - 14:00

Free

rodzinna impreza plenerowa | ogród pasji i przyjemności

Czas świętować ostatnie dni wakacji. Nasz ogród kryje wiele zakamarków, a w nich atrakcje dla całych rodzin.

strefa relaksu

Na leżaku lub kocyku, przy dźwiękach muzyki pozwól się zrelaksować. Gdy ty będziesz odpoczywać w zaciszu, twoje dziecko będzie bawić się w najlepsze z innymi dziećmi.

strefa romantyczna

Lato dzieli się z nami darami natury. Wykorzystamy je by upleść wianki, pachnące i kolorowe. Ozdobione wstążkami, ubarwione kwiatami.

strefa dobrego smaku

tu możesz rozpieścić swoje kubki smakowe delektując się dobrą kawą i przegryzając słodkość. Uroku tej chwili doda szelest ogrodu i cień jego drzew.

strefa foto

Piękne chwile trzeba uwieczniać, by można było cieszyć się wspomnieniami. Zatem zrób sobie i bliskim zdjęcie. Może być ze śmieszną miną, w uścisku albo całkiem na poważnie.

strefa dobrych myśli

Pozytywne myślenie ma wielką moc, dlatego wykorzystamy jego siłę. Bo dobry nastrój trzeba pielęgnować, a szczęściu warto pomagać.

zakątek huncwotów

Wołają na nich urwisy, psotnicy, nicponie, łobuziaki, gagatki. A jak wygląda huncwot? Ha! to wiesz tylko ty, dlatego tylko ty możesz stworzyć swojego fikuśnego i żartobliwego kompana.

piwniczne zagadki

Czas przygotować umysł do pracy, by po powrocie do szkoły znów pracował na najwyższych obrotach. Czy nasze zagadki okażą się trudne? Trudno powiedzieć 🙂 Mamy nadzieję, że odkrywanie rozwiązania sprawi wam wiele przyjemności.


Udział w pikniku jest bezpłatny, jednak ze względu na limit miejsc, wcześniej trzeba się zapisać. Zapisy przyjmujemy na adres cal@dlatorunia.pl lub pod numerem telefonu 794-687-133.

Projekt finansowany ze środków Gminy Miasta Torunia.

Szczegóły

Data:
29 sierpnia 2020
Godzina:
11:00 - 14:00
Koszt:
Free
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

ogród

Organizator

CAL Willa z pasją
Telefon:
794687133
Adres e-mail:
cal@dlatorunia.pl