dla dzieci

Kopernik też był kiedyś dzieckiem | warsztaty artystyczne

Bo był i my to wiemy 🙂 Był też ciekaw świata i wszechświata zupełnie jak Wy, ale zostawił nam jeszcze parę rzeczy do odkrycia.

Kreatywni Aktywni – Odyseja Umysłu Toruń

Kreatywne warsztaty podczas których dzieci marzą, myślą i tworzą!
To wszystko w ramach międzynarodowego programu twórczego myślenia – Odyseja Umysłu.

warsztaty teatralne | laboratorium teatralne

To propozycja dla dzieci, które chciałyby doświadczyć eksperymentów z różnymi formami teatru. Poznać teatr od podszewki, wejść w rolę reżysera, scenografa, aktora oraz poznać pozostałe teatralne zawody.
Warsztaty rozwijają umiejętności wystąpień publicznych, bardzo przydatne w życiu. Pomagają też nazywać i używać emocji. Rozwijają wyobraźnię, która jest źródłem wszystkiego, co w przyszłości będą robić. – Aktualnie oferta tych warsztatów została wstrzymana.

warsztaty rysunku | rysownik

Cykl warsztatów dla dzieci w wieku 7-12 lat. Jeśli twoje dziecko chętnie rysuje. Jego prace zaskakują pomysłowością albo dokładnym wykonaniem to znak, że trzeba je zapisać na warsztaty rysunku w Willi z pasją. Przecież taki talent trzeba rozwijać. U nas pod okiem nauczycielki mały artysta pozna techniki rysowania. Sporo dowie się o tym jak planować swój rysunek, co to jest perspektywa. – Aktualnie oferta tych warsztatów została wstrzymana.

dzieci dzieciom | mali animatorzy

’Dzieci dzieciom’ to warsztaty stworzone przez i dla dzieci. Zgłaszają się do na młodzi animatorzy którzy dzielą się z innymi swoją pasją i wcielają w rolę animatora. Oczywiście wszystko pod okiem i przy niewielkiej pomocy naszego animatora 😉 Jesteś chętny|chętna poprowadzić jakiś warsztat?

warsztaty kreatywne

Artystyczno-integracyjne spotkania dla dzieci i młodzieży. Poznajemy nowe techniki rękodzieła i za każdym razem robimy coś innego. Każda praca jest wyjątkowa, bo stworzona własnoręcznie. Może służyć jako ozdoba domu, lub prezent dla bliskiej osoby 🙂