dla dzieci

warsztaty teatralne | laboratorium teatralne

To propozycja dla dzieci, które chciałyby doświadczyć eksperymentów z różnymi formami teatru. Poznać teatr od podszewki, wejść w rolę reżysera, scenografa, aktora oraz poznać pozostałe teatralne zawody.
Warsztaty rozwijają umiejętności wystąpień publicznych, bardzo przydatne w życiu. Pomagają też nazywać i używać emocji. Rozwijają wyobraźnię, która jest źródłem wszystkiego, co w przyszłości będą robić.

warsztaty rysunku | rysownik

Cykl 10 warsztatów dla dzieci w wieku 7-12 lat. Jeśli twoje dziecko chętnie rysuje. Jego prace zaskakują pomysłowością albo dokładnym wykonaniem to znak, że trzeba je zapisać na warsztaty rysunku w Willa z pasją. Przecież taki talent trzeba rozwijać. U nas pod okiem nauczycielki mały artysta pozna techniki rysowania. Sporo dowie się o tym jak planować swój rysunek, co to jest perspektywa.

warsztaty rozwojowe | rodzinna uczta zmysłów

Zajęcia badawcze i sensoryczne kierowane do dzieci w wieku 3-6 lat i ich opiekunów. Podczas warsztatów maluchy mają okazję dostarczać różnorodnych bodźców do rozwoju zmysłów malucha i poszerzać świat jego doznań. Zajęcia mogą stać się również inspiracją dla rodziców, którzy chcą zrobić coś kreatywnego i rozwijającego ze swoimi pociechami.

czwartek z rodziną | gry i zabawy twórcze

‘Czwartek z rodziną’ to bardzo dobry czas na budowanie relacji i integrację rodzinną. Tematów spotkań mamy wiele – od wspólnych gier, po wspólne tworzenie gadżetów. Bo ‘wspólnie’ to słowo klucz tych spotkań.