dla seniorów

joga dla seniorów | gimnastyka | ćwiczenia

Jeśli czujesz, że twoje ciało zaczyna cię ograniczać i aktywność fizyczna staje się coraz trudniejsza, że domowe obowiązki coraz bardziej cię męczą – koniecznie zapisz się na spotkanie z jogą dla seniorów. Pod okiem dr Krystyny Nowak – Malczewskiej nauczysz się ćwiczeń, które pomogą ci przywrócić sprawność.

nordic walking | gimnastyka

Nordic walking to forma rekreacji polegająca na marszach ze specjalnymi kijami. Prawidłowo trenowany angażuje więcej partii mięśni, chociaż mniej intensywnie. Nordic walking można uprawiać bez względu na wiek, kondycję czy tuszę – przez cały rok. Zapraszamy na przygodę z tą dyscypliną pod okiem instruktora, który nauczy prawidłowej techniki marszu i pomoże dobrać odpowiednie kije.

senior cafe | spotkania przy kawie

Stół w kuchni jednoczy domowników, u nas scala więzi seniorskie. Przy kawie i herbacie, podejmujemy różne tematy. Zawsze dotykają one ważnych aspektów życia seniora.

twórcze popołudnie seniora

Artystyczno-integracyjne spotkania dla seniorów. Poznajmy się, by mieć z kim iść na spacer, wyjść do teatru czy kina, albo wiedzieć od kogo uzyskać ogrodnicze lub kulinarne porady. W przyjaznym gronie wzmocnimy umiejętności komunikacyjne, poznamy reguły funkcjonowania w grupie i współpracy. Będziemy ćwiczyć pamięć i wykorzystywać czas bez obowiązków zawodowych na realizację pasji i zainteresowań.

spotkania muzyczne | śpiewać każdy może

Muzyczne spotkania dla dorosłych, którzy chcą rozpocząć przygodę ze śpiewem lub kontynuować muzyczną pasję. Zapraszamy do naszej willi wszystkich śpiewających pod prysznicem, w aucie lub dla umilenia czasu nucących piosenki pod nosem.