dla seniorów

joga dla seniorów | gimnastyka | ćwiczenia

Jeśli czujesz, że twoje ciało zaczyna cię ograniczać i aktywność fizyczna staje się coraz trudniejsza, że domowe obowiązki coraz bardziej cię męczą – koniecznie zapisz się na spotkanie z jogą dla seniorów. Pod okiem dr Krystyny Nowak – Malczewskiej nauczysz się ćwiczeń, które pomogą ci przywrócić sprawność.

https://www.tvtorun.net/movie/show?id=25544

aktywny senior | ćwiczenia ogólnorozwojowe

Kolejna nasza propozycja na poprawę sprawności to cykl 6 spotkań podczas których pod okiem fizjoterapeuty prowadzone są ćwiczenia ogólnorozwojowe. Kinga dopasowuje program zajęć do aktualnego stanu zdrowia uczestników. Nie straszne jej protezy kolana czy biodra.
3 grupy spotykają się w każdy pierwszy i trzeci wtorek miesiąca.

senior cafe | spotkania przy kawie

Stół w kuchni jednoczy domowników, natomiast u nas scala więzi seniorskie. Przy kawie i herbacie, podejmujemy różne tematy, a przy tym zawsze robimy coś kreatywnego.

spotkania muzyczne 'Seniorzy z Pasją’ oraz 'Toruński Retro Band’

Muzyczne spotkania dla dorosłych, którzy chcą rozpocząć przygodę ze śpiewem lub kontynuować muzyczną pasję. Zapraszamy do naszej willi wszystkich śpiewających pod prysznicem, w aucie lub dla umilenia czasu nucących piosenki pod nosem.

Zachęcamy do obserwowania profilu zespołu na Facebook:

https://fb.me/e/1fgpwV0Fb

https://fb.me/e/1fgpwV0Fb

Klub brydżowy

Pasjonaci spotykają się co czwartek od godziny 11 do 15 i zapraszają do swojej grupy kolejne „czwórki” i pojedyncze osoby 🙂

Grupa poetycka WERS

To stosunkowo młoda grupa u nas w willi 🙂 Panie prezentują i analizują swoją twórczość z okresu pandemii,ale i nie tylko.

nordic walking | gimnastyka

Nordic walking to forma rekreacji polegająca na marszach ze specjalnymi kijami. Prawidłowo trenowany angażuje więcej partii mięśni niż zwykły marsz. Nordic walking można uprawiać bez względu na wiek, kondycję czy tuszę – przez cały rok.