dla seniorów

joga dla seniorów | gimnastyka | ćwiczenia

Jeśli czujesz, że twoje ciało zaczyna cię ograniczać i aktywność fizyczna staje się coraz trudniejsza, że domowe obowiązki coraz bardziej cię męczą – koniecznie zapisz się na spotkanie z jogą dla seniorów. Pod okiem dr Krystyny Nowak – Malczewskiej nauczysz się ćwiczeń, które pomogą ci przywrócić sprawność.

postaw się | gimnastyka

Gimnastyka to dobry sposób na poradzenie sobie z wadami postawy, przede wszystkim u dzieci i młodzieży, ale także u osób dorosłych i seniorów. Ćwiczenia z zakresu gimnastyki korekcyjnej polecamy osobom, u których stwierdzono wady postawy lub tendencję do ich powstawania.

twórcze popołudnie seniora

Artystyczno-integracyjne spotkania dla seniorów. Poznajmy się, by mieć z kim iść na spacer, wyjść do teatru czy kina, albo wiedzieć od kogo uzyskać ogrodnicze lub kulinarne porady. W przyjaznym gronie wzmocnimy umiejętności komunikacyjne, poznamy reguły funkcjonowania w grupie i współpracy. Będziemy ćwiczyć pamięć i wykorzystywać czas bez obowiązków zawodowych na realizację pasji i zainteresowań.

spotkania muzyczne | śpiewać każdy może

Muzyczne spotkania dla dorosłych, którzy chcą rozpocząć przygodę ze śpiewem lub kontynuować muzyczną pasję. Zapraszamy do naszej willi wszystkich śpiewających pod prysznicem, w aucie lub dla umilenia czasu nucących piosenki pod nosem.

senior cafe | spotkania przy kawie

Stół w kuchni jednoczy domowników, u nas scala więzi seniorskie. Przy kawie i herbacie, podejmujemy różne tematy. Zawsze dotykają one ważnych aspektów życia seniora.