dla rodziców

konsultacje ekspertów | porady

Podczas spotkań z ekspertami masz możliwość wzbogacić swoją wiedzę z dziedziny psychologii, zdrowia lub prawniczą. Jest to okazja do skonfrontowania swojego status quo z opinią i wiedzą eksperta. Wielokrotnie obalamy mity i obiegowe opinie na jakiś temat, co daje nam zupełnie nowy obraz sytuacji.

warsztaty teatralne | teatr po pracy

Są dni kiedy nasza willowa sala teatralna lub ogród lub piwnica zmienia się w krainę wyobraźni, twórczości i improwizacji. Wtedy grupa całkiem dorosłych osób spotyka się by twórczo spędzić czas. A ten czas jest tylko dla nich!

warsztaty artystyczne | rękodzieło

Trudno w kilku słowach opowiedzieć o tych warsztatach, tak wiele na nich się dzieje. Zawsze jednak wspólnym mianownikiem jest stworzenie czegoś wyjątkowego – na przykład lampionu, świeczki, makramy, etui, ikebany… Pracujemy różnymi technikami i to jest kolejny powód, dla którego warto brać w nich udział.

dAmA – drugie Atelier mansardy Artystycznej

dAmA organizuje i prowadzi w Toruniu spotkania autorskie ze znanymi i mniej znanymi personami.
„Nasza przygoda zaczęła się od zamkniętych drzwi. I od powiedzenia, że życie nie lubi pustki. A przede wszystkim od radości jaką dają nam spotkania z twórcami. Odkrywanie-zabawa-radość w spotkaniach z artystami i naszymi gośćmi. Dariusz Chrobak i Beata Poczwardowska znana także jako Maria Ćma w marcu 2023 roku stworzyli drugie Atelier mansardy Artystycznej (dAmA). Wkrótce potem dołączyła do grupy MagdaLena Grzywaczewska.”

Toastmasters Sokrates Toruń

PRZYJDŹ DO NASZEGO KLUBU, JEŚLI CHCESZ:
👉 Nauczyć się przemawiania publicznego.
👉 Rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu i budowanie zespołu.
👉 Nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy ciała, używania głosu.
👉 Rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej.
👉 Wykształcić umiejętność improwizacji.
👉 Poznać ciekawych ludzi i świetnie spędzić czas.

https://www.facebook.com/tmsokrates

Krąg Kobiet

Na kręgach spotykają się kobiety w różnym wieku, z odmiennym bagażem doświadczeń, niemniej jednak, pewne sytuacje i problemy pojawiają się w życiu każdej z nas. Wysłuchując osobistych historii oraz robiąc wspólnie ćwiczenia, możemy nawzajem nauczyć się jak lepiej radzić sobie w życiu, jak odpuszczać, jak kochać, jak pokonywać trudności.

Podróż bohaterki

Metoda soul coaching ® Denis Linn zabierze Cię w podróż po wewnętrznym krajobrazie gdzie połączysz się ze swoim sercem, duszą, wewnętrzną mądrością aby zacząć wyrażać się zgodnie z Twoim wnętrzem.

” Z chwilą gdy nauczysz się rozpoznawać, pielęgnować i ochraniać wewnętrznego artystę, będziesz mógł zostawić za sobą cierpienie i niemoc twórczą. Nauczysz się rozpoznawać i pokonywać lęk, usuwać emocjonalne blizny i umacniać wiarę w siebie. Doświadczenie to będzie ekscytujące, przygnębiające, pełne gniewu, radości, nadziei a ostatecznie ofiaruje Ci większą wolność…”
Julia Cameron

Grupa aktualnie spotyka się cyklicznie i nie rekrutuje nowych osób.

kino w willi

W ciepłe, letnie wieczory lubimy spotkać się w ogrodzie by obejrzeć ciekawy film. Rozpalamy wtedy lampiony, dzbanek zalewamy lemoniadą i rozkładamy się na leżakach przed plenerowym ekranem. Bywa, że walczymy z komarami.