dla rodziców

konsultacje ekspertów | porady

Podczas spotkań z ekspertami masz możliwość wzbogacić swoją wiedzę z dziedziny psychologii, zdrowia lub prawniczą. Jest to okazja do skonfrontowania swojego status quo z opinią i wiedzą eksperta. Wielokrotnie obalamy mity i obiegowe opinie na jakiś temat, co daje nam zupełnie nowy obraz sytuacji.

warsztaty teatralne | teatr po pracy

Są dni kiedy nasza willowa sala teatralna lub ogród lub piwnica zmienia się w krainę wyobraźni, twórczości i improwizacji. Wtedy grupa całkiem dorosłych osób spotyka się by twórczo spędzić czas. A ten czas jest tylko dla nich!

warsztaty artystyczne | rękodzieło

Trudno w kilku słowach opowiedzieć o tych warsztatach, tak wiele na nich się dzieje. Zawsze jednak wspólnym mianownikiem jest stworzenie czegoś wyjątkowego – na przykład lampionu, świeczki, makramy, etui, ikebany… Pracujemy różnymi technikami i to jest kolejny powód, dla którego warto brać w nich udział.

kino w willi

W ciepłe, letnie wieczory lubimy spotkać się w ogrodzie by obejrzeć ciekawy film. Rozpalamy wtedy lampiony, dzbanek zalewamy lemoniadą i rozkładamy się na leżakach przed plenerowym ekranem. Bywa, że walczymy z komarami.