Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

impreza plenerowa w stylu indiańskim

25 lipca 2020 @ 10:00 - 14:00

Free

impreza plenerowa w stylu indiańskim

Houk! Już w sobotę nasz ogród zamieni się w kolorową wioskę indiańską pełną niespodzianek i przygód, na co dzień niedostępnych dla bladych twarzy! W rodzinnych plemionach wspólnie doświadczycie animacji i zabaw rodem z dzikiego zachodu lub dzikiej amazońskiej puszczy.

Przyjmiecie barwy i imiona, które uczynią Was rozpoznawalnymi w wiosce. Będą one jednocześnie Waszą siłą i znakiem. Mocy dodadzą również ozdoby z piór i koralików. Wyposażeni w te atrybuty spróbujecie wywołać deszcz podczas szamańskiego tańca. Kiedy poczujecie się jak prawdziwi wojownicy, zmierzycie się z żywiołem rwącej rzeki, która w swym nurcie kryje mnóstwo nieodkrytych jeszcze tajemnic. Dreszczu emocji doda Wam skradanie się do śpiącego bizona. Czy uda się Wam go nie zbudzić? A jeśli w towarzyszących Wam plemionach dojrzycie sprzymierzeńców, będziecie mieli szansę zasiąść do wspólnej Rady Plemiennej przy Moście Pokoju. Blade twarze – miejcie odwagę i odkryjcie z nami zakamarki indiańskiej wioski! 

Udział jest bezpłatny, jednak ze względu na limit miejsc, wcześniej trzeba się zapisać. Zapisy przyjmujemy na adres cal@dlatorunia.pl lub pod numerem telefonu 794-687-133.

Projekt finansowany ze środków Gminy Miasta Torunia.

Szczegóły

Data:
25 lipca 2020
Godzina:
10:00 - 14:00
Koszt:
Free
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

ogród

Organizatorzy

CAL Willa z pasją
Agnieszka Zakrzewska
Marta Błażejewska