zachowaj bezpieczeństwo

Ze względu na zwiększenie restrykcji epidemicznych na terenie CAL Willa z pasją obowiązują dodatkowe obostrzenia:

ograniczona liczba osób, według obecnych wytycznych, w willi jednorazowo może przebywać 15 osób.
zakaz przebywania w obiekcie osób, które nie uczestniczą w zajęciach.
unikamy osobistego spotykania poza warsztatami, większość spraw jesteśmy w stanie załatwić telefonicznie i mailowo, ale chętnie wrócimy do spotkań z Wami jak tylko ustabilizuje się sytuacja epidemiczna.

Powyższe obostrzenia są niezwykle ważne. Tych kilka prostych zasad pomoże nam funkcjonować w trudnym okresie i pozwoli nam jak najdłużej wspólnie spędzać czas na naszych zajęciach.

Zasłoń usta i nos

Zasady bezpieczeństwa

1. Zachowaj dystans społeczny (1,5-2 m odległości) przy wejściu i całym obiekcie.

2. Dezynfekuj ręce. Zapewniamy środki do dezynfekcji rąk i od wszystkich osób wymagamy dezynfekcji rąk. Pojemniki z płynem do dezynfekcji znajdują się przy wejściu do willi, w każdej sali oraz w toaletach.

3. Na terenie willi we wszystkich częściach wspólnych (sale, korytarze, toalety) obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust. Obowiązek dotyczy wszystkich osób, również dzieci powyżej 4 roku życia. Jeśli nie mogą Państwo założyć maseczki z powodów medycznych wymagane jest zaświadczenie. Prosimy także aby na terenie willi powstrzymać się od wykonywania czynności wymagających zdjęcia maseczki np. picie, jedzenie, rozmowy telefoniczne itp.

Maseczki dla mieszkańców

Do mieszkańców Torunia trafią maseczki ochronne otrzymane z Gminy Miasta Torunia od Agencji Rezerw Strategicznych.

Maseczki ochronne dystrybuowane przez nas są przeznaczone dla mieszkańców w zabudowie jednorodzinnej dzielnic Bydgoskiego Przedmieścia, Chełmińskiego Przedmieścia i Bielan.
Na jednego mieszkańca powyższych rejonów przysługuje jeden pakiet, w którym znajdują się 4 maseczki jednorazowego żytku.
Pakiety można odbierać w godzinach funkcjonowania CAL Willa z pasją.

maseczki dla mieszkańców Torunia